Telefon
 
Projekty oklejenia dla firm 3D
Projekty oklejenia aut 3D
Projekty oklejenia samochodów 3D
Strona główna

projekty
oklejenia 3D

Projekty oklejenia samochodów firmowych w 3D

Projekty

Projekty i wizualizacje oklejenia samochodów 3D

Projekty oklejenia 3Nowość w naszej ofercie. Przygotowujemy profesjonalne projekty oklejenia z wizualizacją w wersji 3D. Dzięki pracy na wirtualnym modelu samochodu w pełnym 3D mamy jeszcze lepsze możliwości prezentowania przygotowanej grafiki. Trójwymiarowa bryła pojazdu w pełni odzwierciedla układ grafiki na poszczególnych elementach samochodu w tym wszelkie przetłoczenia, obłości i inne nieregularne kształty.

Realistyczne wizualizacje 3D reklam i grafik na samochodach

Praca w przestrzeni 3D pozwala przedstawić wizualizacje oklejenia samochodu pod dowolnym kątem z różnej perspektywy oraz z różnym oświetleniem. Dzięki renderowaniu projektów istnieje możliwość przedstawienia folii o strukturze i wykończeniu matowym, połysk oraz metallik. Łączenie tych 3 rodzajów folii pozwala jeszcze bardziej urozmaicić każdy z przygotowanych przez nas projektów. Praca w 3D pozwala jeszcze dokładniej przedstawić jak pojazd będzie wyglądał po zrealizowaniu projektu.

Czym wyróżniają się projekty 3D

Projekty 3D w porównaniu z podstawową wersją 2D oferują szereg istotnych korzyści:

Wizualizacja oklejenia 3D
Projekt oklejenia 3D Mitsubishi Lancer EVO

1. Realistyczność projektów oklejenia:

Projekty w 3D pozwalają na uzyskanie bardziej realistycznego i precyzyjnego obrazowania grafiki na bryle każdego pojazdu. Projekt 3D uwzględnia trójwymiarową płaszczyznę bryły samochodu. To pozwala lepiej dostosować wzory do konkretnej geometrii pojazdu, co jest trudniejsze do osiągnięcia przy pracy w standardowych dwóch wymiarach. Szczególnie ułatwia to dopracowanie przejść grafiki z boków na tył auta, ze zderzaków na nadkola czy maskę.

2. Lepsze zrozumienie przestrzeni:

Wizualizacje trójwymiarowe umożliwiają łatwiejsze zrozumienie, jak wzory i kształty będą prezentować się na rzeczywistej bryle auta. Jest to szczególnie istotne przy przygotowaniu projektu oklejenia, gdzie trzeba uwzględnić zakrzywienia, obłości, przetłoczenia i inne detale samochodu.

3. Elastyczność i łatwość modyfikacji:

Projekty 3D są bardziej elastyczne pod względem modyfikacji. W projekcie możemy lepiej dostosować kąty, rozmiary i proporcje poszczególnych elementów graficznych.

4. Łatwość prezentacji grafiki:

Wizualizacje 3D pozwalają na bardziej atrakcyjne zaprezentowanie projektu i łatwiejsze wyobrażenie gotowego, oklejonego samochodu niż ma to miejsce przy pracy z projektami 2D. Możemy przedstawić pojazd z różnych perspektyw, co znacznie bardziej ułatwia podjęcie decyzji czy projekt jest zgodny z założeniami i oczekiwaniami.

5. Dopracowanie szczegółów:

Dzięki realistycznym wizualizacjom, możemy jeszcze bardziej zminimalizować rozbieżności pomiędzy wirtualnym projektem oklejenia a rzeczywistym oklejeniem samochodu.

Projekt oklejenia 3D
Projekt oklejenia 3D Mercedes Sprinter

Projekt jest częścią usługi oklejenia samochodu

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dlatego każdy projekt jest inny, dostosowany do modelu samochodu oraz powierzchni na jakiej ma znajdować się grafika/reklama. Grafika na samochodzie musi odzwierciedlać charakter firmy i być do niej dostosowana, dlatego każdy z naszych projektów jest spersonalizowany, dostosowany do wymagań klienta i profilu działalności firmy.

Wizualizacje trójwymiarowe umożliwiają łatwiejsze zrozumienie, jak grafika będzie prezentować się na rzeczywistej bryle auta.

Wizualizacje projekty oklejenia 3D
INNY WYMIAR REKLAMY
Telefon
Facebook logo
Instagram logo
e-mail
Telefon
Logo KreatywneStudio.com
nasze realizacje

Projekty oklejenia 3D

Projekty graficzne na samochody firmowe 3D

Opracowujemy projekty graficzne oklejenia samochodów firmowych w trzech wymiarach. Dobry projekt to kluczowy element reklamy na samochodzie! Grafika na samochodzie zawsze odzwierciedla charakter firmy i jest do niej dostosowana. Wizualizacje trójwymiarowe umożliwiają łatwiejsze zrozumienie, jak grafika będzie prezentować się na oklejonym samochodzie.

nasi klienci

Klient 1 Klient 2 Klient 3 Klient 4 Klient 5 Klient 6 Klient 7 Klient 8 Klient 9 Klient 10 Klient 11 Klient 12 Klient 13 Klient 14 Klient 15 Klient 16 Klient 17 Klient 18 Klient 19
Top

zobacz nasze realizacje!